Půjčky od soukromých osob

Vše o půjčkách

Půjčky od soukromých investorů

Napsal admin • Zář 9th, 2010 • Rubrika: Nezařazené

Půjčky od soukromých investorů mohou poskytovat soukromí investoři či přímo fyzické osoby. Půjčky od soukromých investorů jsou dobré v tom, že je má šanci získat úplně každý bez rozdílu.

Kdo poskytuje půjčky od soukromých investorů ?

Půjčky od soukromých investorů poskytují soukromí investoři či fyzické osoby, které chtějí zhodnot své finanční prostředky. Soukromí investor vydělá na ročních úrocích a v některých případech i na různých poplatcích. Půjčky od soukromých investorů poskytuje stále větší množství lidí, takže i nabídek na tyto půjčky je stále více a více. Půjčky od soukromých investorů by jste si však měli vždy brát u někoho, kdo už má pozitivní reference. Brát si nějaké půjčky od soukromých investorů od neznámého investora by mohla být poslední rána do vazu.

Půjčky od soukromých investorů bez registru

Půjčky od soukromých investorů jsou k lidem, kteří potřebují peníze velmi tolerantní. Půjčky od soukromých investorů jsou totiž poskytovány i pokud máte záznamy v registru dlužníků. Do registru dlužníků jste se mohli dostat pokud jste měli problémy se splácením dřívějších úvěrů či půjček. Půjčky od soukromých investorů většinou nevyžadují ani nosit potvrzení o výši vašich příjmů ať už z práce či podnikání. Nemusíte také vyplňovat žádné dlouho a nekonečné formuláře. Vše je jednoduché a rychlé.

Půjčky od soukromých investorů bývají dosti drahé

Půjčky od soukromých investorů jsou sice poskytovány téměř každému, což je sice pěkné, ale je to vykoupeno vysokými ročními úroky a vysokým ročním RPSN. V mnohých případech jsou tam i další poplatky, mnohdy jsou tyto poplatky šikovně skryté. Půjčky od soukromých investorů jsou nejdražší možnost jak si můžete na Českém trhu půjčit peníze, pokud narazíte na nějakého kosa, tak vás to může dostat do pěkných problémů. S toho vás pak nemusí dostat ani krotitelé dluhů :)

Půjčky od soukromých investorů na směnku

K jistění půjčky od soukromých investorů používá soukromí investoři, skoro ve všech případech ručení směnkou. Mají pak velkou jistotu, že i v případě problému s vás peníze dostanou. Protože za splacení směnky ručíte celým svým majetkem. Při braní půjčky od soukromých investorů je proto důležité být velmi opatrný a obezřetný.Štítky: , , , , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku