Půjčky od soukromých osob

Vše o půjčkách

Půjčky od soukromých osob hned

Napsal admin • Zář 9th, 2010 • Rubrika: Nezařazené

Půjčky od soukromých osob hned jsou poskytovány soukromýmy osobami a jsou poskytovány velmi rychle, obvykle do 24 hodin, proto je také v názvu slovíčko hned.

Rychlé půjčky od soukromých osob hned

Půjčky od soukromých osob hned jsou velmi rychle půjčky. V mnoha případech si o ně můžete zažádat přes internet, kde vyplníte formulář. Často se ale také žádá o půjčku až přímo na místě. Půjčky od soukromých osob hned jsou vždy ale poskytovány velmi rychle. Půjčky od soukromých osob hned jsou téměř vždy vyplaceny do 24 hodin a ve většině případů jsou vyplaceny v hotovosti v Kč. Bankovní převod by půjčky od soukromých osob hned zbytečně zpomaloval a protahoval. Proto se to řeší předáním peňez v hotovosti.

Peníze z půjčky od soukromých osob hned můžete použít na cokoliv

Půjčky od soukromých osob hned jsou také dobré v tom, že peníze z této půjčky můžete využít na co chcete. Můžete si koupit nový byt, dům, provést rekonstrukci bytu, koupit nové auto, zaplatit exekuci, případně poplatit jiné dluhy. Prostě peníze z půjčky od soukromých osob hned si můžete použít na co zrovna budete potřebovat. Později se to nijak nekotroluje, proto jsou půjčky od soukromých osob hned řazeny mezi tzv. neúčelové půjčky. To znamená, že můžete použít peníze na cokoliv.

Ručení za půjčky od soukromých osob hned

Ručení za půjčky od soukromých osob hned bývá různé, vždy je rozhodujicí výše půjčky. Pokud je výše půjčky do 10 000,- Kč, tak je půjčka většinou bez jakéhokoliv jištění. Při větších částkách zhruba do 100 000,- Kč je využíváno ručení směnkou. Kdy si věřitel směnkou pojistí zaplacení příšlušné částky v příslušném termínu. Při větších částkách až do 5 000 000,- Kč se využívá ručení nemovistostí. Částka půjčky bude podle hodnoty vaši nemovitosti.

Půjčky od soukromých osob hned nevýhody

Půjčky od soukromých osob hned mají samozřejmě i své bohaté nevýhody, mezi hlavní nevýhody patří:

  • celkově jsou půjčky od soukromých osob hned dražší, což znamená vyšší roční úrok i vyšší roční RPSN
  • mohou se objevit skryté poplatky
  • není tam taková záruka solidnosti, jako u banky
  • je třeba půjčky od soukromých osob hned důkladně a pečlivě vybírat


Štítky: , , , , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku