Půjčky od soukromých osob

Vše o půjčkách

Půjčky pro cizince

Napsal admin • Zář 9th, 2010 • Rubrika: Nezařazené

Půjčky pro cizince jsou speciální půjčky určeny výhradně a jen pro cizince. Jedná se o cizince, kteří nemají v České republcie trvalý pobyt a klasické banky jim tak nepůjčí.

Kdo využije půjčky pro cizince ?

Půjčky pro cizince jsou půjčky určeny pro cizince, kteří nemají v České republice trvalý pobyt a potřebují získat peníze. Cizinci se také mnohdy mnohem hůře orientují ve financích a nemají takové přehled o jednotlivých finančních institucích v České republice. Popíšeme si tedy možnosti jak v bankovním sektoru, tak také v nebankovním sektoru.

Bankovní půjčky pro cizince

Půjčky pro cizince poskytují banky, jen těm cizincům kteří mají v České republice trvalý pobyt, pak je berou jak normální občany ČR. Pokud máte trvalý pobyt v ČR a donesete potvrzení o výši vašich příjmů a nemáte záznam v registru dlužníků, pak máte velkou šanci, že půjčku pro cizince u banky získáte. Naopak lidé kteří nemají pobyt v ČR nebo mají záznam v registru dlužníků, mají u banky smůlu a budou muset zkusit štestí u nějaké z nebankovních společností, kterých je u nás opravdu hodně.

Nebankovní půjčky pro cizince

Některé nebankovní společnosti poskytují půjčky pro cizince docela ochotně. Je však důležité správně vybírat, protože jsou na trhu takové společnosti, které využívají neznalosti cizinců a dají jím takovou půjčku, která je později uvrhne do dluhové pasti, ze které už se nebude možné dostat. U nebankovních společností je proto důležité velmi pečlivě vybírat a až najdete nějakou dobrou, pak sei můžete vzít nějaké půjčky pro cizince.

Co je potřeba pro půjčky pro cizince?

Aby vám poskytli půjčky pro cizince budete potřebovat aby vám bylo již více než 18 let a musíte mít sebou alespoň 2 doklady totožnosti (občanský průkaz, cestovní pas či řidičský pas). Někde budou chtít i potvrzení o vašem trvalém pobytu v České republice.Štítky: , , , , , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku